2. kolo

SK Bludov 3:1(3:1) SK Zvole

Branky: 15′ Libor Svoboda, 21′ Leopold Schwarzer, 23′ Jan Kvapil

Sokol Nový Malín 1:0p Sokol Štíty

Sokol Vikýřovice 1:4 FK Stomix Žulová

Olpa Jindřichov 2:1p TJ Písečná

Sokol Bernartice 3:2 Sokol Velké Losiny „B“

Sokol Sudkov 4:1 FK Mikulovice

TJ Libina 5:2 FK Ruda nad Moravou

3. kolo

FK Ruda nad Moravou 1:5(1:3) SK Bludov

Branky: 2′ Jan Kvapil, 6′ Miroslav Hél (p), 25′ Libor Svoboda, 57′ 81′ Stanislav Sadil

FK Mikulovice 1:10 TJ Libina

Olpa Jindřichov 3:0 SK Zvola

Sokol Štíty 0:0 Sokol Vikýřovice

Sokol Velké Losiny „B‘ 2:0 Sokol Sudkov

TJ Písečná 4:2 Sokol Nový Malín

FK Stomix Žulová 2:3 Sokol Bernartice

4. kolo

SK Bludov 5:0(3:0) FK Mikulovice

Branky: 3′ 20′ 75′ Libor Svoboda, 42′ 78′ Stanislav Sadil

Sokol Nový Malín 2:5 Sokol Vikýřovice

Olpa Jindřichov 3:1 FK Ruda nad Moravou

Sokol Bernartice 1:2 Sokol Štíty

Sokol Sudkov 0:1 FK Stomix Žulová

TJ Písečná 4:3 SK Zvole

TJ Libina 3:0 Sokol Velké Losiny „B“

5. kolo

Sokol Velké Losiny „B“ 1:4(1:1) SK Bludov

Branky: 26′ Martin Stuchlý, 65′ 71′ 90+1′ Stanislav Sadil

FK Mikulovice 4:2 Olpa Jindřichov

SK Zvole 3:1 Sokol Nový Malín

Sokol Vikýřovice 0:4 Sokol Bernartice

Sokol Štíty 0:2 Sokol Sudkov

FK Stomix Žulová 5:3 TJ Libina

FK Ruda nad Moravou 0:1p TJ Písečná

6. kolo

Sk Bludov 5:1(3:1) FK Stomix Žulová

13′ Libor Svoboda, 41′ Leopold Schwarzer, 45′ 70′ 85′ Stanislav Sadil

SK Zvole 1:0 FK Ruda nad Moravou

Sokol Nový Malín 2:1 Sokol Bernartice

Olpa Jindřichov 4:6 Sokol Velké Losiny „B“

TJ Písečná 0:1 FK Mikulovice

Sokol Sudkov 3:2 Sokol Vikýřovice

TJ Libina 5:1 Sokol Štíty

7. kolo

Sokol Štíty 1:4(1:1) SK Bludov

Branky: 30′ Libor Svoboda, 54′ 56′ Stanislav Sadil, 89′ Václav Wagner

Sokol Bernartice 1:2 Sokol Sudkov

FK Mikulovice 2:4 SK Zvole

Sokol Vikýřovice 1:5 TJ Libina

FK Stomix Žulová 5:3 Olpa Jindřichov

FK Ruda nad Moravou 1:2p Sokol Nový Malín

8. kolo

SK Bludov 3:1(0:0) Sokol Vikýřovice

Branky: 75′ 80′ Jan Kvapil, 86′ Stanislav Sadil

SK Zvole 2:1 Sokol Velké Losiny „B“

Sokol Nový Malín 3:2 Sokol Sudkov

Olpa Jindřichov 0:2 Sokol Štíty

TJ Libina 2:1 Sokol Bernartice

TJ Písečná 4:1 FK Stomix Žulová

FK Ruda nad Moravou 4:0 Mikulovice