Muži

A3C - I.B třída, skupina "C"


 

výsledky utkání

Aktuální výsledky vždy najdete ZDE


  1. kolo

Jindřichov - Nový Malín 4:0
Staré Město - Písečná 2:2   (PK 4:3)
Štíty - Sudkov 0:4
Zlaté Hory - Dubicko 4:0
Ruda n./Mor. - Libina 3:3   (PK 4:3)
Lesnice - Žulová 3:1
Postřelmov - Bludov 3:2

  3. kolo

Štíty - Jindřichov 3:3   (PK2:4)
Staré Město - Dubicko 15:1
Zlaté Hory - Bludov 2:5
Žulová - Písečná 2:2   (PK 4:2)
Ruda n./Mor. - Sudkov 2:3
Lesnice - Libina 1:1   (PK 4:2)
Postřelmov - Nový Malín 4:1

  5. kolo

Písečná - Libina 1:1   (PK 4:3)
Štíty - Nový Malín 2:3
Staré Město - Bludov 2:2   (PK 4:2)
Zlaté Hory - Postřelmov 1:1   (PK 4:3)
Žulová - Dubicko 2:1
Ruda n./Mor. - Jindřichov 0:1
Lesnice - Sudkov 1:0

  7. kolo

Písečná - Sudkov 5:0
Libina - Dubicko 6:0
Staré Město - Postřelmov 3:6
Zlaté Hory - Nový Malín 2:3
Žulová - Bludov 3:2
Ruda n./Mor. - Štíty 4:1
Lesnice - Jindřichov 1:1   (PK 1:3)

  9. kolo

Písečná - Jindřichov 2:2   (PK 4:1)
Libina - Bludov 4:2
Dubicko - Sudkov 1:1   (PK 5:6)
Staré Město - Zlaté Hory 1:4
Žulová - Postřelmov 4:5
Ruda n./Mor. - Nový Malín 0:0   (PK 7:6)
Lesnice - Štíty 1:0

  11. kolo

Písečná - Štíty 3:0
Libina - Postřelmov 0:2
Dubicko - Jindřichov 0:5
Staré Město - Nový Malín 3:0
Sudkov - Bludov 3:0
Žulová - Zlaté Hory 3:0
Lesnice - Ruda n./Mor. 3:1

  13. kolo

Písečná - Ruda n./Mor. 1:2
Libina - Zlaté Hory 2:2   (PK 5:4)
Dubicko - Štíty 1:2
Bludov - Jindřichov 1:1   (PK 4:2)
Sudkov - Postřelmov 1:2
Žulová - Staré Město 3:2
Lesnice - Nový Malín 0:0   (PK 5:4)

  15. kolo - 30.(31.) 3.2019

Zlaté Hory - Sudkov  
Štíty - Bludov  
Staré Město - Libina  
Žulová - Nový Malín  
Ruda n./Mor. - Dubicko  
Postřelmov - Jindřichov  
Lesnice - Písečná  

  17. kolo - 13.(14.) 4.2019

Štíty - Postřelmov  
Staré Město - Sudkov  
Zlaté Hory - Jindřichov  
Písečná - Nový Malín  
Žulová - Libina  
Ruda n./Mor. - Bludov  
Lesnice - Dubicko  

  19. kolo - 27.(28.) 4.2019

Písečná - Dubicko  
Libina - Nový Malín  
Staré Město - Jindřichov  
Zlaté Hory - Štíty  
Žulová - Sudkov  
Ruda n./Mor. - Postřelmov  
Lesnice - Bludov  

  21. kolo - 11.(12.) 5.2019

Písečná - Bludov  
Libina - Sudkov  
Dubicko - Nový Malín  
Staré Město - Štíty  
Žulová - Jindřichov  
Ruda n./Mor. - Zlaté Hory  
Lesnice - Postřelmov  

  23. kolo - 25.(26.) 5.2019

Písečná - Postřelmov  
Libina - Jindřichov  
Dubicko - Bludov  
Sudkov - Nový Malín  
Staré Město - Ruda n./Mor.  
Žulová - Štíty  
Lesnice - Zlaté Hory  

  25. kolo - 8.(9.) 6.2019

Písečná - Zlaté Hory  
Libina - Štíty  
Bludov - Nový Malín  
Dubicko - Postřelmov  
Sudkov - Jindřichov  
Žulová - Ruda n./Mor.  
Lesnice - Staré Město  

  2. kolo

Písečná - Lesnice 1:1   (PK 4:5)
Libina - Staré Město 4:3
Nový Malín - Žulová 1:4
Jindřichov - Postřelmov 2:3
Štíty - Bludov 0:3
Dubicko - Ruda n./Mor. 2:1
Sudkov - Zlaté Hory 5:2

  4. kolo

Nový Malín - Písečná 2:2   (PK 2:3)
Libina - Žulová 5:0
Jindřichov - Zlaté Hory 4:5
Dubicko - Lesnice 1:4
Bludov - Ruda n./Mor. 0:3
Sudkov - Staré Město 4:2
Postřelmov - Štíty 5:2

  6. kolo

Jindřichov - Staré Město 3:4
Bludov - Lesnice 0:1
Dubicko - Písečná 1:4
Nový Malín - Libina 4:4   (PK 4:3)
Štíty - Zlaté Hory 2:2   (PK 3:5)
Sudkov - Žulová 1:0
Postřelmov - Ruda n./Mor. 1:1   (PK 5:6)

  8. kolo

Jindřichov - Žulová 1:1   (PK 5:4)
Bludov - Písečná 2:2   (PK 2:4)
Nový Malín - Dubicko 1:0
Sudkov - Libina 1:4
Štíty - Staré Město 2:2   (PK 2:1)
Zlaté Hory - Ruda n./Mor. 4:0
Postřelmov - Lesnice 1:3

  10. kolo

Jindřichov - Libina 1:6
Bludov - Dubicko 7:0
Nový Malín - Sudkov 3:2
Štíty - Žulová 6:1
Zlaté Hory - Lesnice 0:2
Ruda n./Mor. - Staré Město 1:1   (PK 1:3)
Postřelmov - Písečná 4:1

  12. kolo

Jindřichov - Sudkov 5:0
Nový Malín - Bludov 2:0
Zlaté Hory - Písečná 0:2
Štíty - Libina 0:0   (PK 2:4)
Staré Město - Lesnice 3:3   (PK 5:4)
Ruda n./Mor. - Žulová 0:2
Postřelmov - Dubicko 2:0

  14. kolo

Bludov - Postřelmov 2:5
Dubicko - Zlaté Hory 1:2
Libina - Ruda n./Mor. 1:3
Nový Malín - Jindřichov 0:1
Písečná - Staré Město 7:2
Sudkov - Štíty 1:6
Žulová - Lesnice 1:2

  16. kolo - 6.4.2018

Jindřichov - Štíty  
Dubicko - Staré Město  
Bludov - Zlaté Hory  
Písečná - Žulová  
Nový Malín - Postřelmov  
Libina - Lesnice  
Sudkov - Ruda n./Mor.  

  18. kolo - 20.(21.) 4.2019

Jindřichov - Ruda n./Mor.  
Bludov - Staré Město  
Dubicko - Žulová  
Libina - Písečná  
Nový Malín - Štíty  
Sudkov - Lesnice  
Postřelmov - Zlaté Hory  

  20. kolo - 4.(5.) 5.2019

Jindřichov - Lesnice  
Dubicko - Libina  
Bludov - Žulová  
Nový Malín - Zlaté Hory  
Sudkov - Písečná  
Štíty - Ruda n./Mor.  
Postřelmov - Staré Město  

  22. kolo - 18.(19.) 5.2019

Jindřichov - Písečná  
Bludov - Libina  
Nový Malín - Ruda n./Mor.  
Štíty - Lesnice  
Sudkov - Dubicko  
Zlaté Hory - Staré Město  
Postřelmov - Žulová  

  24. kolo - 1.(2.) 6.2019

Jindřichov - Dubicko  
Bludov - Sudkov  
Nový Malín - Staré Město  
Zlaté Hory - Žulová  
Štíty - Písečná  
Ruda n./Mor. - Lesnice  
Postřelmov - Libina  

  26. kolo - 15.(16.) 6.2019

Jindřichov - Bludov  
Nový Malín - Lesnice  
Zlaté Hory - Libina  
Štíty - Dubicko  
Staré Město - Žulová  
Ruda n./Mor. - Písečná  
Postřelmov - Sudkov  

 

 


Copyright © 2011 SK Bludov, stránky vytvořil a spravuje Bc. Roman Holinka
Validní XHTML 1.0 Transitional