Muži "B"

III. třída


 

výsledky utkání

Aktuální výsledky vždy najdete ZDE


  1. kolo - 3.(4.) 11.2018

Loštice "B" - Palonín 0:1
Malá Morava - Leština "B" 1:3
Postřelmov "B" - Bludov "B" 2:4
Podolí - Lukavice 3:1
Jedlí - Líbivá 1:4
Libina "B" - Krchleby 2:1

  3. kolo

Postřelmov "B" - Leština "B" 2:0
Loštice "B" - Bludov "B" 8:0
Písařov - Líbivá 3:1
Libina "B" - Malá Morava 7:0
Jedlí - Krchleby 2:0
Podolí - Palonín 0:0   (PK 4:1)

  5. kolo

Loštice "B" - Postřelmov "B" 9:0
Písařov - Krchleby 3:0
Libina "B" - Leština "B" 4:1
Jedlí - Malá Morava 2:2   (PK 2:4)
Lukavice - Líbivá 2:2   (PK 5:6)
Podolí - Bludov "B" 1:4

  7. kolo

Líbivá - Palonín 4:1
Písařov - Malá Morava 3:2
Lukavice - Krchleby 1:1   (PK 3:4)
Podolí - Postřelmov "B" 0:2
Loštice "B" - Leština "B" 3:1
Jedlí - Libina "B" 4:3

  9. kolo

Líbivá - Bludov "B" 7:0
Podolí - Loštice "B" 0:3
Palonín - Krchleby 0:3
Lukavice - Malá Morava 4:2
Písařov - Libina "B" 1:4
Leština "B" - Jedlí 4:2

  11. kolo

Líbivá - Postřelmov "B" 5:1
Podolí - Leština "B" 3:2
Písařov - Jedlí 3:2
Lukavice - Libina "B" 0:3
Palonín - Malá Morava 1:1   (PK 3:2)
Krchleby - Bludov "B" 2:0

  13. kolo

Líbivá - Loštice "B" 1:2
Písařov - Leština "B" 2:2   (PK 2:4)
Palonín - Libina "B" 2:3
Lukavice - Jedlí 3:1
Krchleby - Postřelmov "B" 0:0   (PK 4:5)
Bludov "B" - Malá Morava 5:2

  15. kolo - 15.(16.) 6.2019

Malá Morava - Postřelmov "B"  
Loštice "B" - Krchleby  
Bludov "B" - Libina "B"  
Písařov - Lukavice  
Podolí - Líbivá  
Jedlí - Palonín  

  17. kolo - 7.4.2019

Loštice "B" - Malá Morava  
Libina "B" - Postřelmov "B"  
Písařov - Palonín  
Lukavice - Leština "B"  
Podolí - Krchleby  
Jedlí - Bludov "B"  

  19. kolo - 20.(21.) 4.2019

Líbivá - Leština "B"  
Loštice "B" - Libina "B"  
Písařov - Bludov "B"  
Lukavice - Palonín  
Podolí - Malá Morava  
Jedlí - Postřelmov "B"  

  21. kolo - 4.(5.) 5.2019

Líbivá - Krchleby  
Písařov - Postřelmov "B"  
Palonín - Leština "B"  
Lukavice - Bludov "B"  
Podolí - Libina "B"  
Jedlí - Loštice "B"  

  23. kolo - 19.5.2019

Líbivá - Malá Morava  
Písařov - Loštice "B"  
Krchleby - Leština "B"  
Lukavice - Postřelmov "B"  
Palonín - Bludov "B"  
Podolí - Jedlí  

  25. kolo - 1.(2.) 6.2019

Líbivá - Libina "B"  
Bludov "B" - Leština "B"  
Písařov - Podolí  
Krchleby - Malá Morava  
Palonín - Postřelmov "B"  
Lukavice - Loštice "B"  

  2. kolo

Líbivá - Podolí 3:1
Libina "B" - Bludov "B" 7:0
Krchleby - Loštice "B" 0:2
Lukavice - Písařov 2:0
Palonín - Jedlí 6:0
Postřelmov "B" - Malá Morava 3:3   (PK 6:5)

  4. kolo

Bludov "B" - Jedlí 2:1
Postřelmov "B" - Libina "B" 0:12
Malá Morava - Loštice "B" 0:3
Krchleby - Podolí 2:2   (PK 6:5)
Leština "B" - Lukavice 4:1
Palonín - Písařov 3:0

  6. kolo

Postřelmov "B" - Jedlí 2:2   (PK 2:4)
Malá Morava - Podolí 3:3   (PK 3:4)
Libina "B" - Loštice "B" 2:5
Leština "B" - Líbivá 4:1
Bludov "B" - Písařov 3:5
Palonín - Lukavice 1:2

  8. kolo

Postřelmov "B" - Písařov 1:0
Loštice "B" - Jedlí 6:0
Libina "B" - Podolí 8:0
Bludov "B" - Lukavice 0:1
Leština "B" - Palonín 2:2   (PK 4:3)
Krchleby - Líbivá 1:2

  10. kolo

Loštice "B" - Písařov 7:0
Malá Morava - Líbivá 2:4
Postřelmov "B" - Lukavice 3:1
Jedlí - Podolí 2:3
Bludov "B" - Palonín 0:3
Leština "B" - Krchleby 2:1

  12. kolo

Malá Morava - Krchleby 3:3   (PK 4:5)
Postřelmov "B" - Palonín 1:3
Libina "B" - Líbivá 5:1
Leština "B" - Bludov "B" 8:0
Podolí - Písařov 1:2
Loštice "B" - Lukavice 3:0

  14. kolo - 23. 3.2019

Palonín - Loštice "B" 1:1   (PK 3:5)
Bludov "B" - Postřelmov "B"  
Líbivá - Jedlí  
Lukavice - Podolí  
Leština "B" - Malá Morava  
Krchleby - Libina "B"  

  16. kolo - 30.(31.) 3.2019

Líbivá - Písařov  
Malá Morava - Libina "B"  
Bludov "B" - Loštice "B"  
Krchleby - Jedlí  
Leština "B" - Postřelmov "B"  
Palonín - Podolí  

  18. kolo - 13.(14.) 4.2019

Líbivá - Lukavice  
Malá Morava - Jedlí  
Postřelmov "B" - Loštice "B"  
Bludov "B" - Podolí  
Krchleby - Písařov  
Leština "B" - Libina "B"  

  20. kolo - 27.(28.) 4.2019

Malá Morava - Písařov  
Postřelmov "B" - Podolí  
Libina "B" - Jedlí  
Krchleby - Lukavice  
Leština "B" - Loštice "B"  
Palonín - Líbivá  

  22. kolo - 11.(12.) 5.2019

Malá Morava - Lukavice  
Bludov "B" - Líbivá  
Loštice "B" - Podolí  
Libina "B" - Písařov  
Krchleby - Palonín  
Leština "B" - Jedlí  

  24. kolo - 25.(26.) 5.2019

Malá Morava - Palonín  
Postřelmov "B" - Líbivá  
Bludov "B" - Krchleby  
Libina "B" - Lukavice  
Leština "B" - Podolí  
Jedlí - Písařov  

  26. kolo - 8.(9.) 6.2019

Malá Morava - Bludov "B"  
Postřelmov "B" - Krchleby  
Loštice "B" - Líbivá  
Libina "B" - Palonín  
Leština "B" - Písařov  
Jedlí - Lukavice  

 

 


Copyright © 2011 SK Bludov, stránky vytvořil a spravuje Bc. Roman Holinka
Validní XHTML 1.0 Transitional