Starší přípravka

G1A - SPORTCOM Svedek - Okresní přebor, skupina "A"


 

výsledky utkání

Aktuální výsledky vždy najdete ZDE


  1. kolo

Postřelmov - Petrov-Sobotín 5:14
Horní Pomoraví - Vikýřovice 4:15
Bludov - Nový Malín 1:1   (PK 5:4)
Staré Město - Hrabišín 4:13
Velké Losiny - Libina 4:10

  3. kolo

Horní Pomoraví - Nový Malín 4:16
Staré Město - Petrov-Sobotín 8:2
Postřelmov - Bludov 0:12
Hrabišín - Libina 8:21
Velké Losiny - Vikýřovice 10:7

  5. kolo

Hrabišín - Vikýřovice 2:2   (PK 4:3)
Staré Město - Bludov 3:9
Postřelmov - Nový Malín 0:20
Velké Losiny - Horní Pomoraví 10:6
Libina - Petrov-Sobotín 13:8

  7. kolo

Staré Město - Postřelmov 13:4
Libina - Bludov 5:5   (PK 5:4)
Hrabišín - Horní Pomoraví 13:7
Petrov-Sobotín - Vikýřovice 9:5
Velké Losiny - Nový Malín 7:3

  9. kolo

Libina - Postřelmov 16:4
Vikýřovice - Bludov 2:9
Staré Město - Nový Malín 4:12
Petrov-Sobotín - Horní Pomoraví  
Hrabišín - Velké Losiny 2:11

  11. kolo - 25.5.2019

Postřelmov - Vikýřovice  
Staré Město - Libina  
Velké Losiny - Petrov-Sobotín  
Horní Pomoraví - Bludov  
Hrabišín - Nový Malín  

  13. kolo - 6.4.2019

Velké Losiny - Bludov  
Hrabišín - Petrov-Sobotín  
Postřelmov - Horní Pomoraví  
Staré Město - Vikýřovice  
Libina - Nový Malín  

  15. kolo - 20.4.2019

Staré Město - Horní Pomoraví  
Hrabišín - Bludov  
Velké Losiny - Postřelmov  
Libina - Vikýřovice  
Petrov-Sobotín - Nový Malín  

  17. kolo - 4.5.2019

Hrabišín - Postřelmov  
Staré Město - Velké Losiny  
Libina - Horní Pomoraví  
Vikýřovice - Nový Malín  
Petrov-Sobotín - Bludov  

  2. kolo

Vikýřovice - Postřelmov 2:2   (PK 2:3)
Libina - Staré Město 16:4
Nový Malín - Hrabišín 22:5
Bludov - Horní Pomoraví 20:0
Petrov-Sobotín - Velké Losiny 6:11

  4. kolo

Vikýřovice - Staré Město 5:3
Bludov - Velké Losiny 10:7
Nový Malín - Libina 8:2
Horní Pomoraví - Postřelmov 24:2
Petrov-Sobotín - Hrabišín 11:10

  6. kolo

Postřelmov - Velké Losiny 4:14
Vikýřovice - Libina 3:17
Nový Malín - Petrov-Sobotín 18:2
Bludov - Hrabišín 11:8
Horní Pomoraví - Staré Město 17:9

  8. kolo

Postřelmov - Hrabišín 6:11
Nový Malín - Vikýřovice 8:0
Bludov - Petrov-Sobotín 12:5
Horní Pomoraví - Libina 5:20
Velké Losiny - Staré Město 16:3

  10. kolo - 18.5.2019

Nový Malín - Bludov  
Hrabišín - Staré Město  
Libina - Velké Losiny  
Vikýřovice - Horní Pomoraví  
Petrov-Sobotín - Postřelmov  

  12. kolo - 1.6.2019

Bludov - Postřelmov  
Nový Malín - Horní Pomoraví  
Libina - Hrabišín  
Vikýřovice - Velké Losiny  
Petrov-Sobotín - Staré Město  

  14. kolo - 13.4.2019

Nový Malín - Postřelmov  
Bludov - Staré Město  
Horní Pomoraví - Velké Losiny  
Vikýřovice - Hrabišín  
Petrov-Sobotín - Libina  

  16. kolo - 27.4.2019

Nový Malín - Velké Losiny  
Postřelmov - Staré Město  
Bludov - Libina  
Horní Pomoraví - Hrabišín  
Vikýřovice - Petrov-Sobotín  

  18. kolo - 11.5.2019

Nový Malín - Staré Město  
Postřelmov - Libina  
Bludov - Vikýřovice  
Horní Pomoraví - Petrov-Sobotín  
Velké Losiny - Hrabišín  

 

 


Copyright © 2011 SK Bludov, stránky vytvořil a spravuje Bc. Roman Holinka
Validní XHTML 1.0 Transitional