22. 2. 2019

K jednotlivým mužstvům jsem vložil první nástřel rozpisů. Celkový bude až po uzávěrce hlášenek. Pokud někdo požadujete nějakou změnu, tak vám dávám termín do 3.3.2019. Pozdější změny si budete muset domluvit se soupeřem.

RH

30. 7. 2018

Zkompletoval jsem všechny rozpisy a jsou vloženy na patřičných místech.

SK BLUDOV HLEDÁ TRENÉRA (VEDOUCÍHO) PRO MLÁDEŽNICKÉ DRUŽSTVO.

Bohužel se zatím i přes veškeré snažení nedaří najít nikoho, kdo by byl ochoten se podílet na práci s naší mládeží. Pokud by někdo měl zájem, stačí se ozvat komukoliv z nás a my zajistíme vše potřebné, včetně proškolení s trenérskou licencí mládeže. Ideální by samozřejmě byl bývalý fotbalista, ale těm se nevím proč do toho nechce.

 

...a ještě opakuji :

 prosím všechny trenéry a vedoucí, aby případné změny domlouvali se soupeřem sami a pouze mi nahlásili, jak se domluvili, popřípadě se mnou konzultovali, jestli je to možné (termíny pro domácí utkání). Já to vložím do systému a opravím na stránkách. Je to pro všechny jednodušší. DĚKUJI.

RH

9. 7. 2018

Vložil jsem rozpis pro MUŽE "A", ale je pravděpodobné, že se ještě něco změní. Minulou sezónu najdete v archivu.

Prosím všechny trenéry a vedoucí, aby případné změny domlouvali se soupeřem sami a pouze mi nahlásili, jak se domluvili, popřípadě se mnou konzultovali, jestli je to možné (termíny pro domácí utkání). Já to vložím do systému a opravím na stránkách. Je to pro všechny jednodušší. DĚKUJI.

RH

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Copyright © 2011 SK Bludov, stránky vytvořil a spravuje Bc. Roman Holinka
Validní XHTML 1.0 Transitional