V třináctém kole 1.B třídy na sebe narazily celky z opačných pólů tabulky. Zatímco Jindřichov se čtyřmi výhrami bojuje ve spodních patrech tabulky, SK Bludov se zuby nehty drží na dosah vedoucímu celku Libiny, který má se shodným počtu bodů utkání k dobru. Utkání favorita ale dlouho neukazovalo. Oba týmy si dlouho nedokázaly vytvořit vážnější šance a první branka z kopačky Stanislava Sadila přišla až pár minut před koncem prvního poločasu. Druhá půle byla již jednoznačně v režii domácích. Tým, který výjimečně z lavičky vedl Miroslav Breckl, vsítil dalších pět branek a soka porazil tenisovým výsledkem 6:0. Čtyři branky do tabulky střelců připsal již zmíněný kanonýr Sadil.

Sestava: Pavel Hegedus(B)(67′ Tomáš Horáček), Milan Adam (75′ Václav Wagner), David Bartošek, Jakub Vejrosta, Miroslav Hél (67′ Matyáš Sadil), Jan Kvapil, Martin Stuchlý, Leopold Schwarzer(K), Radim Hojgr(67′ David Kohout), Stanislav Sadil, Libor Svoboda

Branky: 38′ 50′ 80′ 86′ Stanislav Sadil, 62′ Dominik Zimolka (vl.), 64′ Libor Svoboda

ŽK: Libor Svoboda

Fotografie: Lifetv.cz