Je rozhodnuto. Stejně jako minulá sezóna, ani ta aktuální se nedohraje. Předchozí zakončili muži bez nároku na postup na čele tabulky, tu aktuální pouze s malou ztrátou na vedoucí Postřelmov. Sezóna je však u konce. Bez postupu a sestupu.

„Do poslední chvíle jsme bojovali o to, aby se mohly neprofesionální soutěže dohrát. Z tohoto důvodu jsme také neustále vymýšleli nové a nové varianty scénářů tak, abychom mohli odehrát požadovaný počet utkání a byla zajištěna regulérní prostupnost soutěží. Ve chvíli, kdy jiné sporty soutěže odpískaly, my stále věřili a bojovali. Máme ale první květnový týden a stále není povolena ani možnost plnohodnotného tréninku klubů, takže je potřeba nyní bohužel konstatovat, že ani fotbalové soutěže již nepůjde dohrát,“ říká předseda FAČR Martin Malík.

Je to obrovská škoda, tohle si kluci nezasloužili. Od začátku sezóny makali, připravovali se a doufali jsme, že se ještě popereme o první místo. Je to pro ně demotivace. Snažit se, ale nemít možnost hrát. Nedá se nic dělat, musíme se připravit na další sezónu a doufat, že již bude vše v pořádku.

Chtěl bych moc poděkovat všem hráčům za jejich nasazení, snahu a chuť bojovat za celý tým. Patří jim mé velké poděkování a palec nahoru.

trenér A týmu SK Bludov Jiří kohout

Kategorie: Muži

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *