Sokol Velké Losiny „B“ 1:4(1:1) SK Bludov

Čtvrté utkání, čtvrtá výhra. Ačkoliv i tentokrát vypadá výsledek jednoznačně, museli o něj muži SK Bludov hodně bojovat. Soupeř šel brzy do vedení, měl na kopačkách několik tutovek a jen díky skvělému výkonu brankáře Pavla Hegeduse se povedlo jednogólovou ztrátu udržet. A naštěstí také smazat! Do kabin se šlo v poločase za remízového stavu. Druhý poločas již ale patřil hostujícímu celku a díky třem přesným projektilům Stanislava Sadila nakonec tým dokráčel ke čtvrtému vítězství a osamostatnil se na čele tabulky.

„Bylo to hodně náročné. Při rozcvičce se nám zranil Václav Wagner, v průběhu zápasu ještě Jan Kvapil. Terén byl těžký a brzy jsme po neuhlídaném rohu prohrávali. Na čem musíme hodně zapracovat, tak je koncovka. Potřebujeme příliš moc šancí na vstřelení gólu a dost nás to tentokrát limitovalo. Hodně nás ale v bráně podržel Pavel Hegedus, který lapil několik tutovek domácích. V poločase jsme si zopakovali, jak hrát a uklidnili jsme se. Vstřelili jsme po hezkých akcích další góly a bereme tak tři body.“

Trenér SK Bludov Jiří Kohout

Sestava: Pavel Hegedus(B), Milan Adam (79′ Václav Wagner), David Bartošek, Miroslav Hél, Martin Doskočil, Martin Stuchlý, Leopold Schwarzer, Radim Hojgr, Jan Kvapil (35′ Matyáš Sadil), Stanislav Sadil, Libor Svoboda (83′ David Kohout)

Branky: 26′ Martin Stuchlý, 65′ 71′ 90+1′ Stanislav Sadil

ŽK: Martin Stuchlý

Kategorie: Muži

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *