SK Bludov 3:1(0:0) Sokol Vikýřovice

Že papírové předpoklady nejsou všechno okusili na vlastní kůži muži SK Bludov. Celek z prvního místa tabulky, který úspěšně proplouvá soutěží bez ztráty body, oproti tomu tým z chvostu tabulky s nelichotivým skóre. Domácího favorita ale trápila střelba, přihrávky i standardky. Po bezbrankové první půli navíc od dvaašedesáté minuty prohrával a schylovalo se k velkému překvapení. Posledních patnáct minut ale patřilo SK Bludov a díky úspěšným trefám uzdraveného Jana Kvapila a Stanislava Sadila se nakonec povedlo zvítězit 3:1.

„Co si budeme nalhávat, jsem naštvanej. Byl to náš nejhorší zápas, co jsem u týmu jako trenér. Nešlo to, první poločas byl jedno velké trápení. Neuměli jsme si přihrát, opět nás trápila neefektivita šancí, z našich výhod v podobě autů a rohů jsme vykouzlili nevýhodu. Je pravda, že jsme měli i smůlu. Nastřelili jsme během zápasu tyčky a břevno. V poločase jsme udělali střídání, pustili jsme na plac Honzu Kvapila, který se vrátil po zranění a nakonec přesnými zásahy utkání rozhodl. Musím kluky pochválit, že to nevzdali a rvali se do poslední minuty, a že nakonec tři body získali. Je to ale velký vykřičník před těžkým zápasem s Bernarticemi, který nás čeká.“

Trenér SK Bludov Jiří Kohout

Sestava: Pavel Hegedus(B), Milan Adam (87′ Tomáš Horáček), Miroslav Hél , David Bartošek, Svatoslav Valenta (46′ Jan Kvapil), Leopold Schwarzer(K), Martin Stuchlý, Václav Wagner, Radim Hojgr, Stanislav Sadil, Libor Svoboda

Branky: 75′ 80′ Jan Kvapil, 86′ Stanislav Sadil

ŽK: Martin Stuchlý, Stanislav Sadil