SK Bludov 4:1(1:1) Sokol Sudkov

Porážka od Bernartic zapomenuta. Muži SK Bludov předvedli na domácím hřišti proti Sudkovu soustředěný výkon a díky čtyřem přesným ránám do sítě hostů zapisují další tři body do tabulky, kde stále drží první místo. Střelecké konto otevřel již v první minutě Jan Kvapil, o dvě minuty později bylo však srovnáno a do kabin se šlo za vyrovnaného stavu. Druhý poločas již patřil domácím, kteří po dalších třech trefách dokráčeli pro vítězství 4:1. Skvělými výkony se prezentovali především Radim Hojgr a David Bartošek.

„Mám radost. Dnes mě kluci opravdu potěšili a dávám jim palec nahoru. Bylo v tom srdíčko, přesně takhle to má vypadat. Věřím, že pro fanoušky to byla adekvátní omluva. Povedlo se nám dát rychlý gól, což jsme chtěli, opět jsme si ale nepohlídali roh a brzy bylo srovnáno. Poté jsme ale předvedli kvalitní výkon a výhru jsme si zasloužili. Chtěl bych vyzdvihnout Radima Hojgra a Davida Bartoška, kteří odehráli skvělý zápas a byla radost na ně koukat. Příště nás čeká na jejich hřišti Libina, což bude náročná zkouška. Máme velkou marodku a nebude to optimální, budeme ale bojovat. Moc bych si přál vyhrát, čeká nás ale opravdu těžký zápas. Pořádně se připravíme. Přijďte nás podpořit!“

trenér SK Bludov Jiří Kohout

Sestava: Pavel Hegedus(B), Milan Adam, David Bartošek, Miroslav Hél, Martin Doskočil, Svatoslav Valenta, Martin Stuchlý (46′ Adam Kolek), Leopold Schwarzer(K), Radim Hojgr, Jan Kvapil (75′ Libor Svoboda), Stanislav Sadil

Branky: 1′ 73′ Jan Kvapil, 62′ 86′ Leopold Schwarzer

ŽK: David Bartošek, Adam Kolek